Długa droga przede mną...

czwartek, 18 sierpnia 2011

Spacer po mieście

Korzystając z pięknego sierpniowego dnia zrobiliśmy sobie rodzinny spacer po Bydgoszczy.

Zachowany fragment murów obronnych.

Wyspa Młyńska, raj dla dzieciaków.

Tramwaj wodny. Z tyłu gmach Opery Nova.

ul. Gdańska, Muzeum Leona Wyczółkowskiego.

Idziemy grzecznie dalej Gdańską - potem były lody ... ale już zjedzone :-)
I powrót nad Brdą znowu przez Wyspę Młyńską...
Tutaj chwila dla reportera :-)


I to by było na tyle... a w kwestii robótek to troszkę się dzieje ale niewiele. Pokażę jak natworzę więcej, usztywnię, wyprasuję itp. zabiegom upiększającym poddam. Oczywiście podglądam nieustannie co się w świecie blogowo-robótkowym dzieje nowego. A dzieją się piękne rzeczy. Kiedyś ja też będę takie cudeńka tworzyć, na pewno dam radę!

4 komentarze:

 1. Witam Krystynko! Na pewno dasz radę, już dajesz! W Bydgoszczy byłam tylko raz i to do tego jeszcze przejazdem. Na Twoich zdjęciach Bydgoszcz prezentuje się pięknie!!! Bardzo mnie zaciekawiła ta Wyspa Młyńska, co bardzo fajnego:) Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Krystyna!Mam na imię Krystyna,jestem pierwszy raz na Twoim blogu.Spacer po Bydgoszczy sprawił mi wiele radości bo to miasto moich narodzin.Mieszkam w woj. dolnośląskim ale zawsze z sentymentem wracam do Bydgoszczy chociaż bardzo rzadko teraz tam bywam.Przesyłam serdeczne pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że trafiłam ze zdjęciami - piękne, coraz piękniejsze jest moje miasto, a do niedawna zaniedbana Wyspa Młyńska to ostatnio perełka w samym centrum. Jest to miejsce spacerów, wypoczynku, zabaw dla dzieci. Nawet mini plaża jest z prawdziwym morskim piaskiem. Postaram się jeszcze pokazać właśnie stamtąd więcej ciekawych zdjęć.
  Pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała wycieczka:)))Dziękuję bardzo. Przecież ten najważniejszy krok Masz za sobą.To znaczy założenie bloga.Dalej będzie już tylko wspaniale.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń