Długa droga przede mną...

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Cieszę się ... jakby mi kto w kieszeń narobił :-)


A oto powód mojej radości: nareszcie znalazłam to, czego od dłuższego czasu szukałam:

Spotkania Robótkowe w Bydgoszczy

Kolejne nasze spotkanie odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 15:30, punkt spotkania - Wyspa Młyńska, kawiarnia "Strefa" :)
Temat spotkania: koraliki, bransoletki, frywolitki, druty!!
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!!


W ostatnim takim spotkaniu już brałam udział i mam nadzieję na kolejne coraz owocniejsze.

4 komentarze:

 1. Ja też się cieszę, że Ty się cieszysz hi hi hi.
  Nasze grono powiększa się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... i vice versa - czy jakoś tak :-)
   Niedługo nie pomieścimy się przy tych stolikach. Oby tak było, im więcej nas tym więcej możliwości poznania różnych technik rękodzieła, a że nie święci garnki lepią, to można wszystkiego spróbować - do spotkania we wtorek Basiu.

   Usuń
 2. Witam, u mnie w Sosnowcu też miałyśmy takie spotkania robótkowe. Spotykałyśmy się w pasmanterii, której właścicielką była Małgosia Krzysiak. Niestety, nie przetrwała trudnego okresu który nas dotknął. Towarzystwo rozproszyło się po mieście i po spotkaniach. Cieszyłam się na te spotkania, ponieważ dużo się tam nauczyłam. I było o czym z dziewczynami pogadać.Pozdrawiam cieplutko, zwłaszcza, że dzisiaj zimno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, bo takie spotkania są bardzo rozwijające, pobudzają naszą wyobraźnię żeby coś nowego, pięknego stworzyć ... potrzeba pochwalenia się i akceptacji jest naturalna każdemu i właśnie dzięki tym spotkaniom mamy okazję podbudować naszą wartość :-)
   Trochę namotałam ale chyba każdy rozumie. Może warto popracować Aniu nad zebraniem znowu grupy? Może macie swoje namiary na tel. i jakoś da się to sklecić znowu? Spróbować trzeba, tak myślę :-)
   Powodzenia!

   Usuń