Długa droga przede mną...

niedziela, 22 stycznia 2012

Chciałabym, chciała...

... żeby było tak jak na zdjęciach poniżej.
Niestety, pada i nie zachęca do wystawiania nosa z domu. Wykorzystuję to na latanie po blogach. Każda wymówka jest dobra ale tym razem jak bum cyk, cyk nie zmyślam. Kilka dni nie miałam wstępu do komentarzy, a często i blog nie chciał mi się pokazać. Nie wiem, czy byłam niegrzeczna i kara mi się sięgła? Uważam, że cokolwiek przeskrobałam to taka kara była zbyt surowa. Dzisiaj już mogę zaległości w odwiedzinach nadrobić. Tylko, hm... niektóre koleżanki podsyłają mi wzorki cobym się nie leniła -  nie powiem po imieniu ale MARIS wie, kto to taki :-)))
Wezmę się niedługo, obiecuję. Wstyd nie mieć się czym pochwalić.
Na razie pochwalę się tylko moimi spacerkami ale to już historia... tydzień temu było tak pięknie.
Do następnego spotkania, pozdrawiam wszystkich odwiedzających i komentujących moje poczynania, dziękuję serdecznie tym którzy na stałe zagościli w moich blogowych progach.
Obiecuję częściej się pokazywać ale ... żeby to tylko nie był materiał na wybrukowanie - wiecie czego? :-)

11 komentarzy:

 1. dziekuje za odwiedzinki na moim blogu ;-) POZDRAWIAM CIEPLUTKO;-))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Do twórczej pracy potrzebna vena. Nic na siłę nie da się zrobić.Pozdrawiam i życzę udanych spacerów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lataj, lataj po blogach! To nieźle mobilizuje :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez bym chętnie pochodziła z kijkami,ale taka zima ze oknem,że nie chce się wyjśc na pole.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za wizytę na moim blogu. Patrząc na zdjęcie ze spaceru z kijkami mam wyrzuty sumienia, bo moje stoją smętnie w kącie. Zapraszam do kontaktu.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny spacerek.Wszystko jest lepsze od siedzenia w domu.Ciasta u ciebie wyglądają tak smakowicie,że mi się na noc jeść zachciało!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Poszłaś z tymi kijami i co.....? Gdzieś zawędrowała, chyba daleko:) wracaj szybko do nas:))) Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem Guguś - jak to miło że ktoś za mną zatęsknił :-)
  Na razie mam ... nawet nie lenia, tylko jakiegoś niechcieja?! - nic mnie nie słucha, po prostu rządzi mną jak chce - drań!
  Obiecuję się od niego uwolnić, jak bum cyk, cyk!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam...aż ten podlec odejdzie od Ciebie:))) może na spacerze z kijami zostaw go gdzieś w ciemnym lesie...i niech już nie wraca!!! Miłego dnia życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Co do tych spacerów z kijkami... Wiozę pracowników z lasu. Po drogach w Puszczy spaceruje dużo wielbicieli kijków. Jeden z pracowników nie wytrzymuje, przy kolejnym omijanym spacerowiczu wychyla się z okna i krzyczy: "Pół Puszczy Pan przeszedł, a nie zauważył, że nart zapomniał?" To tak, na rozweselenie... :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Co do pracochłonności tej serwetki... Ja na przykład bardzo dobrze to widzę :)

  OdpowiedzUsuń